دامداری ها


الف ) ضد عفونی آب مصرفی دامدرای ها: این روش سبب می شود که آب کاملا بهداشتی و استریل در اختیارگوساله ها قرار گیرد و در افزایش راندمان تولید گوساله ها نقش بسزایی داشته باشد. هم چنین از انتقال باکتری هایی همانند سالمونلا و اشرشیاکلی فرم در آب مصرفی جلوگیری به عمل آید که موجب کاهش بیماری اسهال و عدم انتقال آن به سایر گوساله ها خواهد شد. 
ب ) شستشوی CIP دستگاه شیر دوش: استفاده از این سیستم باعث کاهش بار میکروبی شده و مگس و سایر حشرات موذی را کاهش می دهد. همچنین می توان از آب ازن دار برای مصرف شرب گوساله ها نیز استفاده کرد که میزان استفاده از سود و اسید را تا حد چشم گیری کاهش می دهد. که علاوه بر حفظ محیط زیست موجبات عدم خوردگی تاسیسات و دستگاه شیردوش را به همراه خواهد داشت. 
ج ) ضد عفونی تصفیه هوای سالن شیر دوشی و زایشگاه دامداری: حیوانات اهلی و قتی در محیط کاملا سالم و بدون استرس پرورش یابند حداکثر پتانسیل ژنتیکی خود را بروز داده و به بالاترین میزان تولید می رسند. در صنعت پرورش دام هدف کلیه فعالیت ها و اقدامات، پرورش حیوانات اهلی در جهت استفاده بیشتر از محصولات و فرآورده های آنها است. گاز ازن قادر است شدت و تراکم حیوانات بزرگ را در فضای کمتر برای پرورش افزایش دهد از آنجا که حیوانات تحت تاثیر مضرات مواد شیمیایی فضولات خودشان مانند گاز آمونیاک، اسید سولفوریک، اسید کربنیک و... هستند که موجب فساد و الودگی هوا می گردد. گاز ازن قادر است، همه این مواد آلی را اکسید نموده و بو را از بین برده و هوا را برای سلامت حیوان مناسب گرداند. در چنین وضعیتی هضم کامل تر و جذب مواد غذایی بهتر صورت می گیرد. که باعث افزایش قابل ملاحظه تبدیل علوفه مصرفی به گوشت و شیر و بالاتر رفتن ضریب تبدیل مواد غذایی می گردد. که در نهایت موجب افزایش سود آوری خواهد شد. 
د ) کاهش بار میکروبی در کود بستر: در این روش با استفاده از دستگاه سم پاش آب ازن دار بر روی کود ها پاشیده می شود که علاوه بر کاهش بار میکروبی باعث از بین رفتن حشرات و بو نیز می گردد. 
 دفتر مرکزی: تهران، کیلومتر 20 بزرگراه فتح، شهرقدس
بلوار شهید کلهر، بعد از دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز تحقیقات تجربی ازن، شرکت دانش بنیان ازن سازان پاسارگاد 
تلفن:2-46894911   46876992    46877386    46877028-021
فکس: 46894913
ایمیل: info@ozonepasargad.com